הכח שלך הוא היכולת
להציע ללקוח את המוצר הטוב ביותר מכל יצרן

הדרך שלנו להציע את
הטוב ביותר מכל חברה

קבוצת רימונים גאה לעבוד בשיטה המשתלמת והשיתופית ביותר בתחום הביטוחים, כאשר הסוכנות משתפת פעולה עם כל חברות הביטוח ומרבית בתי ההשקעות.

העבודה בשיטת הברוקר מאפשרת להציע ללקוחות הפוטנציאליים את המוצרים הטובים ביותר בכל חברה, ולהרכיב עבורם ביטוחים מקיפים הרלוונטיים לגביהם באופן אישי. בין היתר השיטה הברוקרית מקנה אפשרויות שיווק ייחודיות ומוצרים ייחודיים בכל תחומי הביטוח, לצד שירותים פנסיוניים משלימים ומשתלמים. בין המוצרים המשלימים שניתן למצוא:

  • מחזור משכנתאות
  • פתרונות מתקדמים בתחום האשראי
  • החזרי מס וכלכלת המשפחה
  • קורסים לתכנון וניהול פנסיוני

סוכני הביטוח במדינת ישראל מאופיינים כנציגים עיקריים של חברות הביטוח, ומרביתם עובדים עם חברה אחת או שתיים בתחום ביטוח החיים ומציעים את המוצרים של אותן חברות.

רימונים חרתה על דגלה מיום הקמתה את העבודה מול כל היצרנים בעולם הביטוח, פנסיה ופיננסים. מאחר ואנו מציבים את הלקוח במרכז, מחובתנו המקצועית לחפש עבורו את המוצרים הכי מתאימים עבורו. כדי שנוכל לפעול באופן זה, אנו מפתחים מערכות טכנולוגיות שמסייעות לסוכני הקבוצה להכיר את כל המוצרים בעולם הביטוח, פנסיה ופיננסים, ובעזרת כלים ייחודים אלו אנו מבצעים השוואה וניתוח של המוצרים השונים, מחיר התחלתי, התפתחות המחיר לאורך השנים, השוואת תנאי הפוליסה ועוד. רק בשיטת הברוקר הלקוחות יקבלו את הטוב ביותר.

חשוב לציין שמי שעובד בשיטת הברוקר, מייצר לעצמו ייחודיות ביחס לענף הביטוח. סוכנויות ההסדר הגדולות הן בבעלות חברות הביטוח כך שהן לא אובייקטיביות, והסוכנים העצמאיים מייצגים ברוב המקרים עד שתי חברות, כך שרק סוכני רימונים מסוגלים תוך שימוש באמצעי הטכנולוגיה שפיתחנו לעבוד כברוקרים.

מעוניינים לדאוג ללקוחות שלכם בצורה הטובה ביותר? הצטרפו לסוכני רימונים ותשימו את הלקוח במרכז!

אודות המחבר