הצהרת נגישות

חברת רימונים סוכנות לביטוח  מחויבת למתן שוויון הזדמנויות לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. לפיכך, האתר תוכנן ועוצב על מנת לעמוד בהנחיות הנגישות של ה-World Wide Web Consortium ברמה AA, אך בכפוף למגבלות של מערכת ניהול התוכן הקיימת אצלנו.

אם מצאתם אזורים לא תקינים או שאינם עונים על דרישות הנגישות, אנא פנו אלינו בכתובת liora@rimonimins.co.il
ונתקן בהתאם.

למידע נוסף על הנגשת אתרי אינטרנט – www.nagish.org.il.

עמידה בתקנים
כל העמודים באתר זה כתובים בקוד תקין HTML5. כתיבה בקוד תקין מבטיחה עבודה תקינה של טכנולוגיות מסייעות בהם משתמשים אנשים עם מוגבלות (כגון קוראי-מסך לשימושם של עיוורים).
האתר עוצב בצבעים ניגודיים המאפשרים שימוש מיטבי לכבדי ראייה ועיוורי צבעים. בכל מקרה, קיימת אפשרות טכנית להעביר את האתר למצב ניגודיות גבוהה על ידי לחיצה על סימן הנגישות.
התוכן באתר סמנטי. מכיל כותרות, טבלאות מידע, רשימות, פסקאות, קישורים תקניים, פקדים לטפסים ותיאורי תמונות אם הן בעלות משמעות.
בשלב זה, לוח ההדרכות מונגש חלקית.
הטפסים באתר נגישים לקוראי מסך ומשתמשי מקלדת.
ניתן לשנות את גודל הטקסטים באתר על ידי שימוש בתפריט הנגישות.

אתר רימונים סוכנות לביטוח הינו אתר רספונסיבי המותאם לטאבלטים וטלפונים חכמים מבוססי צג מגע. פתיחת האתר במכשיר נייד תאפשר פתיחת תפריט רספונסיבי אשר יתאים את עצמו בהתאם לגודל המסך. התפריט כולל את כל המידע המופיע בתפריטי אתר נגיש בדומה לתפריטים באפליקציות סלולר.

ניתן לגלוש באתר ללא CSS ולקבל תוצאה ראויה.

קרוסלות המידע הדינמיות ניתנות לעצירה והפעלה באמצעות מקלדת / עכבר.

כיצד להפעיל את האתר באמצעות מקלדת
לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור. שימו לב, לחיצה על Tab תעביר אתכם לקישור הבא ולחיצה על Shift + Tab תחזיר אתכם לקישור הקודם.